TRÉNINKY - SUCHÁ PŘÍPRAVA (od 16.4.2018)

Pondělí - 16:00 - 17:00 hod.

Středa - 16:00 - 17:00 hod.

TRÉNINKOVÉ  HODINY

- každé úterý 14:45 - 16:30 hodin

- každý pátek 14:45 - 16:00 hodin

Průběh tréninku:

Ledová plocha je rozdělena na tři části.

Na první části ledové plochy se učí prvním krůčkům na brusličkách nejmenší hokejisté a krasobruslaři, a to za pomoci hrazdičky a některého z pomocníků z juniorky. Rodiče dítěte na ledovou plochu s dítětem nesmí. Pouze dohlíží na své dítko z tribuny nebo z pozice za mantinelem.

Na druhé části ledové plochy jsou již děti, jenž se udrží na brusličkách sami. Za asistence trenérky, paní Liashenko, se děti učí základům správného bruslení a krasobruslení.

Na třetí části ledové plochy trénují děti zvládající základy bruslení, kteří později pokračují ve výuce bruslení a ledního hokeje v hokejových oddílech přípravky.

___________________________________________________

ČLENSKÝ  PŘÍSPĚVEK

Měsíční výše příspěvku je stanovena dle oddílu, který člen navštěvuje a násobena počtem měsíců u HCR zimní sezony. Každý člen oddílu nebo jeho zákonný zástupce je povinen uhradit měsíční oddílový příspěvek nejpozději do prvního tréninku v měsíci, za nějž je příspěvek hrazen, a to buďto složením hotovosti v recepci zimního stadionu  nebo  bezhotovostně - poukázáním finančních prostředků na účet spolku 9037221/0100. Variabilním symbolem pro platbu bezhotovostní bude první část rodného čísla (r.č.-před pomlčkou) a do zprávy pro příjemce bude uvedeno příjmení a jméno člena s označením oddílu, do kterého člen, za něhož je příspěvek hrazen věkem spadá.

Příspěvky budou hrazeny v plné výši. Bude-li někdo požadovat úlevu při placení (např. z důvodu nemoci, těžké životní situace, apod.), musí o ni písemně požádat VV, který žádost projedná a do 30 dnů sdělí žadateli výsledek svého rozhodnutí.

Výše měsíčního oddílového příspěvku HCR:

září                                  zdarma

říjen - březen               Kč 200,--

Výjimky v placení:  Výjimky v placení nelze sčítat.

• Dítě trenéra HC (v oddílu je zvýhodněn vždy pouze jeden trenér a jeden vedoucí mužstva) a gólman/i jsou zproštěny platby členských příspěvků.

• Dítě vedoucího mužstva hradí pouze 50% měsíčního členského příspěvku.

• Jsou-li v oddílu HC dva sourozenci hradí příspěvky pouze starší ze sourozenců

• Výjimky v placení se netýkají oddílu KRASOBRUSLENÍ

___________________________________________________

DOPLŇUJÍCÍ  INFORMACE:

• Dětem je vždy k dispozici jedna šatna

• Choďte tak, aby Vaše dítě bylo včas na tréninku !

• Nezapomínejte na pravidelnou docházku !

• Povinná výbava dítěte před vstupem na led: brusle, rukavice, helma

• Doporučená výbava dítěte: chrániče kolen a loktů, kapesníčky, čaj

• Každé dítě bruslí na ledě samo bez rodičů pouze za pomoci hrazdiček a je-li to třeba tak i asistentů trenérů

• Rodiče mají vstup na ledovou plochu zakázán !

• Pro začínající hokejisty nabízíme zapůjčení hokejové výstroje zdarma