Rozpis ledové plochy


So 16. 12. 2017

07:30 - 08:45: Kučera
09:00 - 11:00: MŽ Rakovník - Kladno
11:00 - 13:00: SŽ Rakovník - Kladno
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
17:00 - 19:30: Rakovník B - Žilina
19:45 - 20:45: Sokol Pustověty

Ne 17. 12. 2017

07:45 - 08:45: 2010 - 12
09:00 - 13:15: Turnaj 3.tříd
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:30 - 18:30: Rakona
18:45 - 20:00: Hauner
20:15 - 21:30: Srbeč

Po 18. 12. 2017

06:00 - 07:00: KRASO
08:00 - 09:00: 3.ZŠ+2
09:00 - 10:15: ZŠ Křivoklát
10:30 - 11:30: ZŠ Senomaty+3
14:45 - 15:45: SOU Křivoklát
16:00 - 16:50: 2010-12
16:50 - 17:45: 2008-09
18:00 - 19:00: MŽ+SŽ
19:15 - 20:30: Policie
20:45 - 22:00: BNB

Út 19. 12. 2017

06:45 - 07:45: Godeša
08:00 - 09:00: 3.ZŠ+2
09:00 - 12:00: Gymnazium
13:30 - 14:45: KRASO
14:45 - 16:30: Škola bruslení
16:45 - 17:45: MZ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A
20:30 - 21:45: BNB
22:00 - 23:15: BNB

St 20. 12. 2017

06:00 - 07:00: KRASO
08:00 - 09:00: 3.ZŠ
09:45 - 10:45: ZŠ Pavlíkov+1
11:00 - 12:00: ZŠ Řevničov
15:00 - 16:00: SOU
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: 2008 - 09
18:30 - 19:30: SZ
19:45 - 21:00: BNB
21:15 - 22:30: BNB

Čt 21. 12. 2017

06:30 - 07:30: Valeo
08:00 - 09:00: 3.ZŠ
09:00 - 13:00: Udržba LP
13:00 - 14:00: MRak
14:15 - 15:15: KRASO
15:30 - 16:30: 2008 - 09
16:45 - 17:45: SZ
18:00 - 19:15: BNB
19:30 - 20:45: BNB

Pá 22. 12. 2017

06:30 - 07:30: Pavlis
08:00 - 09:30: ZŠ Tuchlovice
09:30 - 11:30: ZŠ N.Strašecí
13:45 - 14:45: Družina 3. ZS+1
14:45 - 16:00: Škola bruslení
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: MŽ
18:30 - 19:30: A + B
19:45 - 20:45: Veřejné bruslení
21:00 - 22:15: BNB

So 23. 12. 2017

07:30 - 08:45: Veselý
09:00 - 10:15: Kučera
11:00 - 13:00: Kraso
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:00 - 17:00: 2010
17:15 - 18:15: Brychta
18:30 - 19:30: Vopat
19:45 - 21:00: Hauner

Ne 24. 12. 2017

06:00 - 00:00: ZAVŘENO - STÁTNÍ SVÁTEK

Po 25. 12. 2017

06:00 - 00:00: ZAVŘENO - STÁTNÍ SVÁTEK

Út 26. 12. 2017

10:00 - 11:15: IHC Rakovník
11:30 - 13:30: Veřejné bruslení
14:00 - 16:00: KRASO
16:15 - 17:45: 2008-09
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

St 27. 12. 2017

11:30 - 13:30: Veřejné bruslení
14:00 - 16:00: Kraso
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:15 - 18:15: 2008 - 09
18:30 - 19:30: SZ

Čt 28. 12. 2017

06:30 - 07:30: Valeo
08:00 - 12:00: Udržba LP
12:00 - 13:00: MRak
13:15 - 15:15: KRASO
15:30 - 16:30: 2008 - 09
16:45 - 17:45: SZ
18:00 - 19:00: B
19:15 - 20:15: A

Pá 29. 12. 2017

11:30 - 13:30: Veřejné bruslení
14:00 - 16:00: Kraso
16:15 - 17:15: 2010 - 12
17:30 - 19:00: Rynholec
19:45 - 20:45: Veřejné bruslení
21:00 - 22:30: Lužná

So 30. 12. 2017

07:30 - 08:45: Veselý
09:00 - 10:15: Kučera
11:45 - 13:15: Kraso
13:30 - 15:30: Veřejné bruslení
16:00 - 17:15: Panošák
18:00 - 19:15: Hauner
19:30 - 20:45: Ortcikr

Termíny nejbližších utkání

16. 12. 2017   09:00 - 11:00

MŽ Rakovník - Kladno

16. 12. 2017   11:00 - 13:00

SŽ Rakovník - Kladno

16. 12. 2017   17:00 - 19:30

Rakovník B - Žilina

17. 12. 2017   09:00 - 13:15

Turnaj 3.tříd

Termíny veřejného bruslení

16. 12. 2017    13:30 - 15:30


17. 12. 2017    13:30 - 15:30


22. 12. 2017    19:45 - 20:45


23. 12. 2017    13:30 - 15:30


26. 12. 2017    11:30 - 13:30


27. 12. 2017    11:30 - 13:30


29. 12. 2017    11:30 - 13:30


29. 12. 2017    19:45 - 20:45


30. 12. 2017    13:30 - 15:30


Sponzoři

IN-LINE  PLOCHA  

              ANTUK. KURT 

objednávejte na tel. 724 937 638

(možno využít na: IN-LINE HOKEJ, BADMINTON, ...)

____________________________________

HC Rakovník

____________________________________

 

 

Rakovník

 

Informační systém krajského úřadu

 

sponzor

 

sponzor

 

sponzor

 

 

sponzor

Kontakt
HC Rakovník, z.s.
Nábř. Dr. Beneše 2332
269 01 Rakovník
Web: www.hc-rakovnik.cz
Email: vedouci.zs@seznam.cz
Tel.: 313 517 234
Mapa
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace